Для саду
Бордо МК
Бордо МК
Bingo

Бордо МК

  • 50 г
  • 100 г
  • 300 г
Bingo

Препаративна форма: водорозчинний порошок
Сульфат міді (CuSO4 – 85-98%)

Мідний купорос - фунгіцид контактної дії для профілактики та захисту плодових культур від грибкових хвороб.

Застосовується у садівницві для дезинфекції ран на деревах, а також для підживлення рослин при нестачі міді; для антисептичної обробки внутрішніх та зовнішніх поверхонь будівель з бетону, дерева, вапна, шиферу.

Рекомендації щодо застосування:

Бак оприскувача заповнити водою на 1/3 об'єму, розчинити препарат згідно рекомендованих норм, додати решту води. Обприскування проводити зранку або ввечері при температурі повітря не більше +250С та швидкості вітру не більше 5м/с. Необхідно забезпечити достатнє і рівномірне обприскування рослин. Не допускати стікання препарату на землю. Не застосовувати препарат на квітучих рослинах та під час льоту бджіл. Максимальна концентрація та витрати робочого розчину застосовуються при високому інфекційному фоні та ураженнях на великих об'ємах насаджень.

Культура Хвороби Норми витрат препарату Строк обробок
Яблуня, Абрикос Парша, іржа, борошниста роса, септоріоз, моніліоз, клястероспоріоз, кокомікоз, бактеріальний рак 1% розчин: 300г/30л 2% розчин: 300г/15л 1-2 л / дерево Навесні: до розпускання бруньок Восени: після опадання листя
 Максимальна кратність обробок-2.
Існує практика застосування мідного купоросу для обробки дерев'яних конструкцій, поверхонь будівель від мохів та лишайників (100г/2,5л води/6м2); для приготування грунтівок і шпаклівок (100г/5л води); для знищення іржавих плям на стінах, стелі (100г/10л води); для дезинфекції грунту або після сезону (5г/10л води); для протруєння насіння.