Універсальні
"Pokon"
Універсальний
"Pokon" Універсальний
Pokon

"Pokon"
Універсальний

  • 40 л
Pokon

Pokon (Голландія) - високоякісні субстрати, виготовлені на основі натуральних інгредієнтів балтійського (білого і чорного торфу), що забезпечують створення оптимальної структури субстрату і високою повітря-і водопроникності, що містять в своєму складі мінеральні добрива тривалої дії, що забезпечують рівномірний, дозоване надходження поживних речовин в протягом 6 -8 тижнів, а в деяких видах субстратів і до півроку. Субстрати Pokon створюють ідеальне середовище для росту і розвитку рослин.

Особливості субстратів Pokon:

  • Збалансований вміст макро- і мікроелементів, за рахунок добрив пролонгованої дії, які забезпечують довгострокове живлення рослин;
  • Оптимальна структура і рН субстрату;
  • Висока водопоглотительной здатність і повітропроникність субстратів сприяє правильному росту і розвитку рослин;
  • Екологічно чиста і натуральна сировина, яка не містить патогенної мікрофлори;
  • Сертифіковані міжнародним знаком якості RHP * для субстратів і торфів в галузі садівництва.

Pokon виготовляється на основі високоякісних натуральних інгредієнтів, з додаванням спеціальних комплексних добрив з мікроелементами. У свою чергу це стимулює хороший ріст рослини і рясне цвітіння.

Субстрат універсальний розроблений для вирощування всіх видів кімнатних та балконних квітів, а також для вирощування багаторічних та клумбових рослин. 

Склад: балтійський торф високого ступеня розкладу 90%, RHP компост 10%, вапно 1 кг / м³, добрива NPK (14-16-18) 1,5 кг / м³, рН — 5,7.