Інші
Поліський
Субстрат Для хвойних
Поліський субстрат для хвойних
Поліський

Поліський
Субстрат Для хвойних

  • 20 л
  • 50 л
Поліський

Субстрат "Поліський" - спеціальна суміш виготовлена на основі низинного торфу, соснової кори, з добавкою глини і піску, для вирощування і постійного догляду за різними сортами дерев і чагарників хвойних порід (туя, ялівець, сосна і т.д.).

Суміш глини і піску, посилює аерацію суміші і розвиток кореневої системи хвойних рослин, соснова кора створює кисле середовище субстрату.

Призначений:

Для внесення під хвойні культури у відкритий грунт, а також для хвойних рослин, які вирощуються в зимових садах і будинках.

Спосіб застосування:

Висадка у відкритий грунт:

вийняти рослину з горщика, або звільнити від сітки для транспортування, очистити коріння від глини (гідро замка), зволожити коріння водою з розчином "Стимовіту" для хвойних рослин. Посадити рослину в отвір, засипати субстратом і ущільнити.

Пересадка:

обережно вийняти рослину з горщика, очистити коріння не пошкодивши його, покласти на дно нового горщика шар дренажу (керамзит, вермикуліт, сфагнум) потім шар субстрату "Поліський", помістити рослину в горщик засипати зверху субстрат "Поліський", ущільнити так, щоб субстрат щільно заповнив усі щілини між рослиною і горщиком. інтенсивно полити відстояною водою.

Склад:  Низинний торф високого ступеня розкладання, перекомпостована соснова кора, глина, пісок, мікроелементи (Fe, Mn, B, Cu, Zn, Mo).

рН (Н2О) Азот (N) загальний Фосфор Р2О5 Калій К2О
5,0-6,0 100-150мг/л 120-170 мг/л 120-200 мг/л