Для квітів
Поліський
Субстрат Для квітучих з кокосовим волокном
Поліський субстрат для квітучих з кокосовим волокном
Поліський

Поліський
Субстрат Для квітучих з кокосовим волокном

  • 10 л
Поліський

Субстрат «Поліський» - готова до використання органічна основа, виготовлена з верхового і низинного торфу, високоякісного кокосового волокна, сапоніту та митого річкового піску.

Збалансована формула субстрату з кокосовим волокном стабілізує грунт, підвищує аерацію кореневої системи рослини, дозволяє абсорбувати надлишок вологи та при зневодненні вирівнює її баланс в субстраті, підвищує необхідну мікрофлору рослини, забезпечує пишність та барвистість квітки при цвітінні рослини.

Призначений:
Для вирощування декоративно-квітучих рослин у відкритих та закритих грунтах (за винятком орхідей, кактусів і вибагливих до пониженої кислотності таких як: азалія, рододендрони, верескові і т.д.)

Спосіб застосування:

  • Висаджування у відкритий грунт:
    На дно лунки насипають на 5-7 см субстрату, висаджують рослину, після чого об’єм лунки заповнюють субстратом повністю.
  • Висаджування та пересаджування кімнатних рослин:
    На дно горщика насипають дренаж (керамзит, вермикуліт або сфагнум), додають необхідну кількість субстрату і висаджують рослину. Потім пошарово додають субстрат, притискаючи його до коріння рослини. Верхній шар субстрату залишають розпушеним. Після висаджування рослину поливають.

Склад:
Верховий і низинний торф низької степені розкладу, високоякісне кокосове волокно, сапоніт, митий річковий пісок, мінеральні добрива, мікроелементи (Fе, Мn, Сu, Zп, Мо), агроперліт. 

рН (Н2О) Азот (N) загальний Фосфор Р2О5 Калій К2О
5,5-6,5 100-200 мг/л 140-260 мг/л 120-200 мг/л