Для дому
Рат Кіллер
Супер
Рат Кіллер Супер
Сектор ЗЗР

Рат Кіллер
Супер

  • 50 г
  • 100 г
  • 250 г
Сектор ЗЗР

Родентицидний засіб для боротьби з мишовидними гризунами на посівах зернових культур та багаторічних трав; в побуті, для дезінфекції.

Засіб має кишкову дію, впливає на згортання крові у гризунів, викликаючи їх загибель. Містить харчові складові, які приваблють гризунів, та речовини для їх муміфікації. Щурі та миші починають гинути за 4-5 днів, остаточний ефект настає через 9-14 днів.

Рекомендації щодо застосування: препарат розкласти в спеціальні або пристосовані ємності (аркуші або коробочки з цупкого паперу, картону та ін.) там, де є гризуни: поблизу їх нір, на шляху пересування, та у приміщеннях (вздовж стін, у кутах, під меблями або обладнанням) так, щоб вони були недоступними для дітей, домашніх тварин та птахів. Оглядати приманки щодня та поповнювати по мірі їх поїдання. Розкладання припиняють, коли принади залишаються не пошкодженими. Гранули, що залишилися у місцях розкладання, необхідно зібрати і надалі використовувати за призначенням.

Призначення Об'єкт, проти  якого обробляється Норми витрат  Спосіб обробки Максимальна кратність обробок
Посіви зернових культур та багаторічних трав Мишовидні гризуни 50-100 г на 1 сотку Закладання приманок у нори та на шляху пересування гризунів До повного знищення гризунів
Побутова дезінфекція Щурі 50 г через 2-10 м Закладання приманок вздовж стін, у кутках, під меблями або обладнанням
Миші 25 г через 2-10 м