Для дому
Red Fox
Red Fox
Bingo

Red Fox

  • 100 г
Bingo

Діюча речовина: бромадіолон 0,005%
Засіб для боротьби з сірими і чорними пацюками, будинковими мишами, полівками та іншими мишоподібними і хом'якоподібними гризунами у середовищі життєдіяльності людини. Призначений для повного знищення популяцій гризунів та для профілактики їх появи.

Поїдаючи отруєну принаду, гризуни отримують смертельну дозу протягом одного-двох днів, а повна загибель гризунів наступає через 4-14 діб (гризуни відчувають задуху, починається внутрішня кровотеча). Вони гинуть не одразу, от же не встигають попередити всю популяцію шкідників про небезпеку. Через задуху (починається внутріш-ня кровотеча) гризуни виходять з укриттів і гинуть за межами приміщень.

Мертвих гризунів, рештки препарату та порожню упаковку знищувати шляхом спалювання або закопувати глибо-ко (0,5 м) в землю.

Родентицидна принада використовується повністю, утилізації не підлягає. До складу засобу входить бітрекс (гіркий компонент), що запобігає поїданню приманок нецільовими видами тварин та птахів.

Спосіб застосування:

Препарат слід розміщувати у місцях проживання або на місцях, де виявлені сліди життєдіяльності гризунів (у сухих і темних місцях, під меблі чи інші габаритні предмети). По мірі поїдання, принаду додають повтор
но до повного знищення гризунів. Бажано використовувати ємності, що доступні тільки для гризунів (відрізки труб, пластмасові контейнери тощо).

Об'єкт, проти якого обробляється Норми витрат Відстань між точками розкладання 

Миші

15-25 г (2 ст. ложки)

2-5 метрів

Пацюки

70-150 г (6-7 ст. ложок)

 

Придбати з БЕЗКОШТОВНОЮ ДОСТАВКОЮ за посиланням:


https://gardenclub.ua/product/red-fox/