Розсада
Royal Mix
Субстрат Для розсади
Royal Mix Субстрат Для розсади
Royal Mix

Royal Mix
Субстрат Для розсади

  • 2,5 л
Royal Mix

Субстрат Rоyal Mix для розсади - спеціально створена, екологічно чиста суміш, виготовлена з високоякісних прибалтійських верхових та українських низинних торфів дрібної фракції, з додаванням кокосового волокна та вмістом добрив провідних європейських виробників, що містять всі необхідні макро- та мікроелементи.

Верховий торф містить до 95% органічних речовин, має високу пористість та антисептичні властивості — пригнічує розвиток шкідливих бактерій.

Кокосове волокно не осідає, не розкладається, створюючи стійку до злежування структуру субстрату. Такий склад суміші має збалансований рівень pH, високу буферність — здатність до накопичення та утримання вологи, високу повітропроникність, що забезпечує рівномірний розподіл повітря по всьому об’єму.

Дрібна фракція торфу (0-6 мм) збільшує площу контакту насінини з субстратом, пришвидшує проростання та генерацію розвиненої кореневої системи. Все це створює сприятливі умови для подальшої пересадки та розвитку рослин.

Призначення: Для висіву, пророщування насіння та пікування овочевих, декоративних культур і квітів.

Спосіб застосування:

  • Висів насіння: Ємність для розсади заповнюють субстратом. В субстраті роблять борозни,ж в які висівають насіння, після чого його акуратно загортають та зволожують. Після цього ємність вкривають тонким шаром розпушеного субстрату.
  • Пікування: На дно ємності, в якій проводять пікування рослин, насипають 5-7 см субстрату, потім в ньому роблять піковником лунки, зволожують їх, пересаджують рослинку. Після цього місця пікування рослин засипають тонким шаром розпушеного субстрату.

Склад: Високоякісні верхові та низинні торфи дрібної фракції (0-6 мм), кокосове волокно, агроперліт, митий річковий пісок, мінеральні добавки, мікроелементи (Fe, Mn, cu, Zn, Mo).


Придбати з БЕЗКОШТОВНОЮ ДОСТАВКОЮ за посиланням:
https://gardenclub.ua/product/royal-mix-substrat-dlya-rozsady/