Універсальні
Royal Mix
Субстрат Універсальний
Royal Mix Субстрат Універсальний
Royal Mix

Royal Mix
Субстрат Універсальний

  • 2,5 л
  • 5 л
  • 10 л
  • 20 л
Royal Mix

Субстрат «Royal Mix» Універсальний – особлива, екологічно чиста суміш, виготовлена з високоякісних прибалтійських верхових та українських низинних торфів, з додаванням кокосового волокна та вмістом добрив провідних європейських виробників, що містять всі необхідні макро- та мікроелементи.

Верховий торф містить до 95% органічних речовин, має високу пористість та антисептичні властивості –  пригнічує розвиток шкідливих бактерій. Кокосове волокно не осідає, не розкладається, створюючи стійку до злежування структуру субстрату. Такий склад суміші має збалансований рівень рН, високу буферність –  здатність до накопичення та утримання вологи, високу повітропроникність, що забезпечує рівномірний розподіл повітря по всьому об»єму. 
Все це створює оптимальні умови для росту і розвитку кореневої системи і, як наслідок, рослини вцілому.  

Призначення:

Для вирощування всіх рослин, що потребують нейтрального pH середовища, в приміщеннях, на балконах, терасах, відкритому ґрунті і садах.

Спосіб застосування:

Висаджування та пересаджування кімнатних та балконних рослин.

  • На дно горщика насипають дренаж (керамзит, вермикуліт або сфагнум), додають необхідну кількість субстрату (1/3 об’єму) і висаджують рослину. Потім додають субстрат, притискаючи його до коріння рослини. Верхній шар субстрату залишають розпушеним. Після висаджування рослину поливають. Висаджування у відкритий ґрунт.
  • На дно лунки насипають 5-7 см субстрату, висаджують рослину, після чого об’єм лунки заповнюють субстратом. Далі рослину поливають.

Склад:

Високоякісні верхові та низинні торфи, митий річковий пісок, агроперліт, мінеральні добавки, кокосове волокно, мікроелементи (Fe, Mn, Cu, Zn, Mo). Придбати з БЕЗКОШТОВНОЮ ДОСТАВКОЮ за посиланням:
https://gardenclub.ua/product/royal-mix-substrat-universalnyj/