Для квітів
Поліський
Субстрат Для квітучих рослин
Поліський субстрат для квітучих рослин
Поліський

Поліський
Субстрат Для квітучих рослин

  • 5 л
  • 10 л
Поліський

Субстрат "Поліський" – готова до використання спеціальна суміш виготовлена на основі якісного верхового торфу, сапоніту і митого річкового піску.

Акумулюючи живильні речовини субстрат „Поліський” стимулює швидший розвиток квітів та кімнатних рослин, забезпечує необхідну мікрофлору для розвитку кореневої системи у вазонах та відкритих ґрунтах.

Призначений:
Для вирощування кімнатних, балконних і терасних квітів та рослин (за винятком орхідей, кактусів і вибагливих до пониженої кислотності таких як: азалія, родендрони, верескові і т.д.)
 

Спосіб застосування:

  • Висаджування у відкритий грунт:
    На дно лунки ємності, в яку висаджують рослину, насипають на 5-7 см субстрату, висаджують рослину після чого об’єм ємності заповнюють субстратом повністю.
  • Висаджування та пересаджування кімнатних рослин:
    На дно горщика насипають дренаж (керамзит, вермикуліт або сфагнум), додають необхідну кількість субстрату і висаджують рослину. Потім шарами додають субстрат, притискаючи його до коріння рослини. Верхній шар субстрату залишають розпушеним. Після висаджування рослину поливають.
     

Склад:
Високоякісний верховий торф низького ступеню розкладу, сапоніт, митий річковий пісок, мінеральні добрива, мікроелементи (Fе, Мn, Сu, Zп, Мо).

рН (Н2О) Азот (N) загальний Фосфор Р2О5 Калій К2О
5,5-6,5 100-200мг/л 140-260 мг/л 120-200 мг/л