Для дому
Red Fox
супер
Red Fox супер
Bingo

Red Fox
супер

  • 50 г
  • 100 г
  • 250 г
  • 1 кг
Bingo

Діюча речовина: бромадіалон 0,005%
РЕД ФОКС супер
– гранульована принада для боротьби з сірими і чорними пацюками, будинковими мишами, полівками та іншими мишоподібними і хом'якоподібними гризунами у середовищі життєдіяльності людини. Засіб призначений для повного знищення популяцій гризунів та для профілактики їх появи.

Перевага гранульованої принади РЕД ФОКС супер – натуральні природні складники, що є дуже привабливими для активного поїдання гризунами. Препарат не викликає гострого отруєння, тому шкідники не встигають попередити всю популяцію про небезпеку. Відчуваючи задуху, вони виходять з укриттів і гинуть за межами приміщень, на відкритому місці. Поїдаючи принаду, навіть одноразово, гризуни отримують смертельну дозу отрути та гинуть на 4-й–8-й день. До складу засобу входить гіркий компонент, що запобігає поїданню приманок птахами, знижує небезпеку випадкового отруєння нецільових видів тварин.

Спосіб застосування:

Препарат розміщують порціями у місцях, де виявлено гризунів або сліди їх життєдіяльності на шматках картону, поліетилену і т.п. Місця розкладки періодично оглядають, заповнють приманку по мірі її поїдання. Мертвих гризунів та залишки принад необхідно спалити або закопати у землю, на глибину не менше 0,5 м. Принада може бути залишена для профілактики появи гризунів у спеціальних контейнерах, які перевіряють не менше 2-х разів на місяць.

Об'єкт, проти якого обробляється Норми витрат Відстань між точками розкладання 

Миші

15-25 г (2 ст. ложки)

2-5 метрів

Пацюки

70-150 г (7-15 ст. ложок)

 
Придбати з БЕЗКОШТОВНОЮ ДОСТАВКОЮ за посиланням:
https://gardenclub.ua/product/red-fox-super-granuly/