Торф'яні таблетки / горщики
Rоyal Mix
Набір дачника "Для квітів"
Rоyal Mix Набір дачника "Для квітів"
Royal Mix

Rоyal Mix
Набір дачника "Для квітів"

Royal Mix

Склад:
горщики Royal Мix, діаметр 6 см, висота 5,5см – 10 шт.
Торф’яні таблетки:
класичні J-7, діаметр 24, висота 8мм — 10 шт.
кокосові J-7C, діаметр 30, висота 1,2см — 10 шт.
лісові J-7, діаметр 25, висота 1,5см — 10 шт.
лісові J-7, діаметр 36, висота 2см — 5 шт.

Призначення: Для вирощування розсади з насіння усіх видів квітучих рослин та вегетативного розмноження лісових культур.

У складі комплекту:

Торф’яні горщики Royal Мix — ідеальний природний контейнер для розсади. Створені з пресованого білого мохового торфу, деревинної маси, вапняку та води. Розмір горщика спеціально оптимізований для забезпечення необхідного простору для найкращого росту кореневої системи.

Торф’яні таблетки Royal Мix Класичні J-7— ідеальне поживне середовище для росту розсади. Виготовлені із високоякісного торфу, додатково збагачені елементами живлення та вкриті тонкою органічною оболонкою, що здатна пропускати крізь себе кореневі відростки, не перешкоджаючи утворенню розгалуженої кореневої системи. Діаметр використаних у наборі таблеток спеціально підібрано для вирощування дрібного насіння квітучих культур.

Торф’яні таблетки Royal Мix Кокосові J-7C — поєднують в собі функцію поживного грунту та контейнеру для розсади. Кокосове волокно, що є основою таблеток, вирізняється найвищим показником утримання вологи та хорошою повітрепроникністю. Завдяки цим властивостям коріння максимально насичується киснем, обмінні процеси прискорюються, спонукаючи рівномірний здоровий ріст рослин. Рекомендовані для вирощування культур, що чутливі до кількості добрив.

Торф’яні таблетки Royal Мix Лісові J-7 — спеціально розроблені для вирощування саджанців лісових культур (дерева та кущі). Додатково збагачені необхідним запасом добрив. Сприяють правильному росту міцної кореневої системи. Забезпечують максимальний відсоток укорінення на постійному місці. В наборі представлені у двох видах діаметрів, відповідно до потреб кореневої системи різних видів рослин.

Усі продукти Royal Мix створені з екологічно чистих складників. Не містять хімічних та синтетичних матеріалів, збудників хвороб. Забезпечують відсутність стресу у рослин при пересаджуванні, оскільки на постійне місце розсаду висаджують разом з контейнером. Додатково покращують якісні показники грунту.


Придбати з БЕЗКОШТОВНОЮ ДОСТАВКОЮ за посиланням:
https://gardenclub.ua/product/royal-mix-nabir-dachnyka-dlya-kvitiv/