Торф'яні таблетки / горщики
Rоyal Mix
Набір дачника"Для овочів"
Rоyal Mix Набір дачника"Для овочів"
Royal Mix

Rоyal Mix
Набір дачника"Для овочів"

Royal Mix

Склад:
горщики Royal Мix , діаметр 6 см, висота 5,5см – 12 шт.
Торф’яні таблетки:
класичні J-7, діаметр 33, висота 8мм — 10 шт.
класичні J-7, діаметр 41, висота 8мм — 10 шт.
класичні J-7, діаметр 44, висота 8мм — 10 шт.
кокосові J-7C, діаметр 30, висота 1,4мм — 10 шт.
кокосові J-7C, діаметр 50, висота 1,2мм — 5 шт.

Призначення: для вирощування розсади з насіння усіх видів овочевих культур та укорінення паростків рослин.

У складі комплекту:

Торф’яні горщики Royal Мix — ідеальний природний контейнер для розсади. Створені з пресованого білого мохового торфу, деревинної маси, вапняку та води. Діаметр горщика спеціально оптимізований для забезпечення необхідного простору для найкращого росту кореневої системи.

Торф’яні таблетки Royal Мix Класичні J-7— ідеальне поживне середовище для росту розсади. Виготовлені із високоякісного торфу, додатково збагачені елементами живлення та вкриті тонкою органічною оболонкою, що здатна пропускати крізь себе кореневі відростки, не перешкоджаючи утворенню розгалуженої кореневої системи. Для вирощування розсади усіх овочевих культур.

Таблетки Royal Мix Кокосові J-7C — поєднують в собі функцію поживного грунту та контейнеру для розсади. Кокосове волокно, що є основою таблеток, вирізняється найвищим показником утримання вологи та хорошою повітрепроникністю. Завдяки цим властивостям коріння максимально насичується киснем, обмінні процеси прискорюються, спонукаючи рівномірний здоровий ріст рослин. Рекомендовані для вирощування культур, що чутливі до кількості добрив.
Усі продукти Royal Мix створені з екологічно чистих складників. Не містять хімічних та синтетичних матеріалів, збудників хвороб. Забезпечують відсутність стресу у рослин при пересаджуванні, оскільки на постійне місце розсаду висаджують разом з контейнером. Додатково покращують якісні показники грунту.


Придбати з БЕЗКОШТОВНОЮ ДОСТАВКОЮ за посиланням:
https://gardenclub.ua/product/royal-mix-nabir-dachnykadlya-ovochiv/