Для зелених
"Royal Mix"
Для декоративно-листяних
"Royal Mix" Для декоративно-листяних
Royal Mix

"Royal Mix"
Для декоративно-листяних

  • 5 л
Royal Mix

Субстрат «Royal Mix» для декоративно листяних – готова до використання, екологічно чиста суміш, виготовлена з високоякісних прибалтійських верхових та українських низинних торфів, з додаванням кокосового волокна, сапоніту та підвищеним вмістом азотних добрив провідних європейських виробників.

Верховий торф містить до 95% органічних речовин, має високу пористість та антисептичні властивості –  пригнічує розвиток шкідливих бактерій. Кокосове волокно не осідає, не розкладається, створюючи стійку до злежування структуру субстрату. Висока повітропроникність, вологоємність суміші та збалансований вміст добрив стимулюють розвиток розгалуженої кореневої системи, що здатна утримувати потужне стебло та забезпечити приріст листової маси здорових насичених кольорів.

Призначення:

  • Для вирощування кімнатних рослин: диффенбахія, філодендрон, шиффлера, спатифіліум, плющ, монстера, алоказія, галатея, кротон, фікус Бенджаміна, фікус Робуста, сингоніям, маранта.
  • Для вирощування балконних рослин: аспарагус, пеларгонія, злорофітум, фуксія, вербена.
  • Для вирощування рослин у відкритому ґрунті: хлорофітум, феткріазія, цинерарія.

Спосіб застосування:

  • Висаджування та пересаджування кімнатних та балконних рослин.

На дно горщика насипають дренаж (керамзит, вермикуліт або сфагнум), додають необхідну кількість субстрату (1/3 об’єму) і висаджують рослину. Потім додають субстрат, притискаючи його до коріння рослини. Верхній шар субстрату залишають розпушеним. Після висаджування рослину поливають.

  • Висаджування у відкритий ґрунт.

На дно лунки насипають 5-7 см субстрату, висаджують рослину, після чого об’єм лунки заповнюють субстратом. Далі рослину поливають.

Склад:

Високоякісний верховий та низинний торф, пісок, агроперліт, сапоніт, мінеральні добавки, кокосове волокно, мікроелементи (Fe, Mn, Cu, Zn, Mo).


Придбати з БЕЗКОШТОВНОЮ ДОСТАВКОЮ за посиланням:
https://gardenclub.ua/product/royal-mix-dlya-dekoratyvno-lystyanyh/