Для квітів
Royal Mix
Субстрат Для фіалок
Royal Mix Субстрат Для фіалок
Royal Mix

Royal Mix
Субстрат Для фіалок

  • 2,5 л
Royal Mix

Субстрат «Royal Mix» для фіалок – спеціально створена, екологічно чиста суміш, виготовлена з високоякісних прибалтійських крупнофракційних верхових та українських перехідних торфів, з додаванням кокосового волокна.

Верховий торф містить до 95% органічних речовин, має антисептичні властивості –  пригнічує розвиток шкідливих бактерій. Крупна фракція такого торфу (20-40 мм ) забезпечує підвищену пористість та капілярну проникність. Кокосове волокно не осідає, не розкладається, створюючи стійку до злежування структуру субстрату. Все це забезпечує ідеальні умови для вирощування рослин родини геснерієвих, вибагливих до мінерального живлення та високої аерації кореневої системи. 

Призначення:

Для вирощування квітів родин Геснерієвих (фалки, ахіменеса, глоксинії, колерії, герані, смітанта).

Спосіб застосування:

Висаджування та пересаджування кімнатних та балконних рослин.

  • На дно горщика насипають дренаж (керамзит, вермикуліт або сфагнум), додають необхідну кількість субстрату (1/3 об’єму) і висаджують рослину. Потім додають субстрат, притискаючи його до коріння рослини. Верхній шар субстрату залишають розпушеним. Після висаджування рослину поливають. Висаджування у відкритий ґрунт.
  • На дно лунки насипають 5-7 см субстрату, висаджують рослину, після чого об’єм лунки заповнюють субстратом. Далі рослину поливають.

Склад:

Високоякісні верхові та перехідні торфи низького ступеня розкладу, агроперліт, мінеральні добавки, кокосове волокно, мікроелементи (Fe, Mn, Cu, Zn, Mo). В даному субстраті збільшена частка торфу крупної фракції.


Придбати з БЕЗКОШТОВНОЮ ДОСТАВКОЮ за посиланням:
https://gardenclub.ua/product/royal-mix-substrat-dlya-fialok/