Для квітів
"Royal Mix"
Для квітучих
"Royal Mix" Для квітучих
Royal Mix

"Royal Mix"
Для квітучих

  • 5 л
Royal Mix

Субстрат «Royal Mix» для квітучих –готова до використання, екологічно чиста суміш, виготовлена з високоякісних прибалтійських верхових та українських низинних торфів, з додаванням кокосового волокна та підвищеним вмістом калійних і фосфорних добрив провідних європейських виробників.

Верховий торф містить до 95% органічних речовин, має високу пористість та антисептичні властивості –  пригнічує розвиток шкідливих бактерій. Кокосове волокно не осідає, не розкладається, створюючи стійку до злежування структуру субстрату. Підвищена повітропроникність та вологоємність суміші забезпечують оптимальні умови для розвитку кореневої системи, а збалансований вміст добрив – довготривале, рясне та барвисте цвітіння рослини. 

Призначення:

Для вирощування кімнатних. балконних, терасних квітів та рослин (за винятком орхідей, кактусів і вибагливих до пониженої кислотності - азалій, рододендронів, вересових і т. д.

Спосіб застосування:

  • Висаджування у відкритий ґрунт:

- На дно лунки насипають 5-7 см субстрату, висаджують рослину, після чого об’єм лунки заповнюють субстратом повністю. Далі рослину поливають.

  • Висаджування та пересаджування кімнатних рослин:

- На дно горщика насипають дренаж (керамзит, вермикуліт або сфагнум), додають необхідну кількість субстрату (1/3 об’єму) і висаджують рослину. Потім додають субстрат, притискаючи його до коріння рослини. Верхній шар субстрату залишають розпушеним. Після висаджування рослину поливають. 

Склад:

Високоякісні верхові та низинні торфи, митий річковий пісок, агроперліт, мінеральні добавки, кокосове волокно, мікроелементи (Fe, Mn, Cu, Zn, Mo). 


Придбати з БЕЗКОШТОВНОЮ ДОСТАВКОЮ за посиланням:
https://gardenclub.ua/product/royal-mix-dlya-kvituchyh/