Орхідеї
"Royal Mix"
Для орхідей
"Royal Mix" Для орхідей
Royal Mix

"Royal Mix"
Для орхідей

  • 1 л
  • 2,5 л
Royal Mix

Субстрат Rоyal Mix для орхідей - виведений дослідним шляхом спеціальний субстрат, створений на основі термообробленої каліброваної кори.

В своєму складі містить верховий торф крупної фракції, деревне вугілля та високоякісні кокосові чіпси і волокно. Дані компоненти створюють пухку повітропроникну структуру, забезпечують добру аерацію, запобігають перезволоженню та заболочуванню, створюють термоізолюючий прошарок, захищаючи ніжне повітряне коріння рослин від перегріву та промерзання. Деревне вугілля пригнічує розвиток анаеробних бактерій, запобігає розвитку грибкових та бактеріальних хвороб.

Призначення:

Для вирощування епіфітних орхідей видів Фаленопсис, Дендробіум, Ванда, Катлея, Онцидіум.

Спосіб застосування:

Для пересадки використовують прозорий горщик з великою кількістю отворів для стікання надлишку води. Насипати необхідну кількість субстрату (1/3 частина від об’эму горщика), висадити рослину на потрібну глубину, додати субстрат, оберігаючи ламке коріння рослини, верхній шар субстрату залишити розпушеним, зволожити, підживлювати при потребі. Пересадку проводять весною чи на початку кореневої активності.

Склад:

Термооброблена калібрована кора хвойних дерев, високоякісний верховий торф, кокосові чіпси та волокно, деревне вугілля, мінеральні добавки, мікроелементи (Fe, Mn, Cu, Zn, Mo). 


Придбати з БЕЗКОШТОВНОЮ ДОСТАВКОЮ за посиланням:
https://gardenclub.ua/product/royal-mix-dlya-orhidej/