Минеральные
Standart NPK
Комплексне мінеральне добриво Суперфосфат
Standart NPK Комплексне мінеральне добриво Суперфосфат
Standart NPK
Новинка

Standart NPK
Комплексне мінеральне добриво Суперфосфат

  • 2 г
  • 5 кг
Standart NPK
Новинка

Суперфосфат - універсальне фосфорно-сірчане гранульоване передпосівне добриво, призначене для застосування під всі с/г культури, на всіх ґрунтах, незалежно від їх структури та хімічного складу.Крім високого вмісту фосфору P2O5 19%, характеризується наявністю у складі сірки SO3 30%, а також кальцію CaO 17%
Фосфор (P2O5) у цьому добриві знаходиться у розчинній формі – у вигляді оксиду фосфору P2O5, що дозволяє рослинам швидко засвоювати його. Фосфор підвищує врожайність, поліпшує смакові та поживні властивості плодів, суттєво покращує імунітет рослин, сприяє розвитку кореневої системи та бульб, уповільнює старіння культур та продовжує період плодоношення.
Сірка (SO3) у складі , допомагає краще засвоюватись азоту та іншим елементам живлення. Забезпечує надбавку врожаю до 15% у зернових, і до 25% в інших культур. Підвищує стійкість до стресів та якість продукції.
Кальцій (CaO) має властивість розкислювати ґрунт, що в свою чергу підвищує ефективність використання мінеральних добрив в середньому на 30%. Сприяє нормальному протіканню біохімічних процесів. Формує міцні клітинні стінки, що дозволяє рослинам протистояти хворобам та механічному впливу.

РЕКОМЕНДОВАНІ НОРМИ ВНЕСЕННЯ

Культура Норма внесення
Зернові (пшениця озима та яра, ячмінь) 2-4 кг/сотка під основний обробіток ґрунту , передпосівне внесення локально, або врозкид
Технічні (кукурудза, ріпак)
Буряк, картопля
Досвід застосування для городніх культур
Квасоля та інші бобові 20-30 гр/м²
Огірки 40-50 гр/м²
Томати 50 гр/м²
Полуниця, суниця 40 гр/м²
Плодові дерева та кущі 40-60 гр/м²
Досвід застосування для декоративних культур
Декративні дерева та кущі 40-60 гр/м²
Квіти 10-20 гр/м²
Газонна трава 50-70 гр/м²
Приготування розчину для позакореневого підживлення
Для оприскування та поливу розмішати суперфосфат у гарячій воді, охолодженим розчином обробити рослини. 15г/10л води

Рекомендації щодо застосування: для основного, передпосівного, припосівного внесення, а також може слугувати підживленням. Використання восени або ранньою весною – чудовий варіант, щоб фосфор добре поширився ґрунтовими пластами. А такий спосіб застосування, як 1-2-разовий полив розчином суперфосфату за сезон, дозволить задовольнити додаткову потребу рослин у фосфорі. Для підживлення плодових дерев та ягідних кущів у пристовбурову (прикореневу зону) рослин вносять 40-60 гр добрива/м²  пристовбурового кола із загортанням у землю на глибину 5-10 см. При посадці картоплі вносять 3-4 грами безпосередню в лунку з подальшим перемішуванням із ґрунтом.

Склад:

  • фосфор (Р2О5 ) - 19%,
  • кальцій (CaO) - 17%,
  • сірка (SO3) - 30%.

Розмір гранул: 1-5 мм.Придбати з БЕЗКОШТОВНОЮ ДОСТАВКОЮ за посиланням:
https://gardenclub.ua/product/standart-npk-kompleksne-mineralne-dobryvo-superfosfat/