Для дому
ТОП СТОП
спрей
ТОП СТОП спрей
Bingo

ТОП СТОП
спрей

  • 250 мл
  • 500 мл
Bingo

Діюча речовина: альфациперметрин 0,001%.
Клас небезпечності: 3 (малонебезпечні речовини).

ТОП СТОП — ефективний, готовий до застосування інсектицид для знищення літаючих та повзаючих комах у житлових та виробничих приміщеннях; для профілактичної дезинфекції харчових, навчальних, санітарно-лікувальних та підсобних приміщень, у місцях масового відпочинку та торгівлі, громадського харчування, транспорті. Застосовувати лише за відсутності людей.

Спосіб застосування: збовтати препарат, рівномірно розпилити на поверхню, що обробляється з відстані 15-30 см до повного зволоження. Протягом доби у приміщення не заходити. Через 24 год. ретельно провітрити приміщення та здійстити вологе прибирання.

Від мурах та тарганів: обробити шляхи пересування (“доріжки”) та місця скупчення комах (плінтуси стін, простір під кухонною мийкою, тріщини, щілини тощо).

Від пилових кліщів, бліх, молі, клопів: нанести засіб на місця проживання та скупчення комах, поверхню підлоги, щілини за плінтусами, у стінах і меблях, килими і доріжки зі зворотнього боку. При наявності в будинку тварин (котів, собок) обробити місця їх відпочинку — килимки, підстилки (на звороті), які на третю добу витрусити та випрати перед використанням.

Від комарів, мух, мошок, гедзів, ос, москітів: обробити місця посадки комах в приміщенні, зовнішні стіни будинків. 

Перед застосуванням збовтати! Не розпилювати засіб у повітря! Розпилювати тільки на поверхню!