Для городу
Зеро
Зеро
Bingo

Зеро

  • 15 мл
  • 100 мл
Bingo

Діюча речовина: Хізалофоп-П-етил, 90 г/л
Препаративна форма: КЕ (концентрат емульсії)
Класифікація ВООЗ: ІІІ клас небезпечності

Системний гербіцид для повного знищення однорічних та багаторічних злакових бур`янів на насадженнях картоплі.

Володіє селективною (вибірковою) дією у боротьбі зі злаковими бур`янами до багатьох широколистних сільськогосподарських культур: буряк столовий та цукровий, цибуля, морква, льон, капуста, огірки, ріпак, горох, кавун, томати, соя.

Ефективний проти вторинного росту кореневищ багаторічних злакових бур`янів.

Діюча речовина препарату не впливає на наступні культури сівозміни через швидке розпадання у грунті (період напіврозпаду становить 7 днів).

Механізм дії. Діюча речовина препарату швидко поглинається та легко переміщується по рослині, накопичується у вузлах та підземних кореневищах злакових бур`янів, порушує синтез жирних кислот, повністю руйнує меристематичні тканини кореневища. Ріст бур`янів припиняється вже за кілька годин після обробки. Повна загибель однорічних бур`янів настає на 7-10 день, багаторічних — на 10-14 день після обробки (за сприятливих погодних умов). Повторне відростання бур`янів неможливе.

Спосіб та норми застосування:

ЗЕРО, КЕ, застосовується у вигляді робочих розчинів, шляхом обприскування звичайним ранцевим або штанговим обприскувачем.

Обов`язковою умовою для хорошого результату є застосування гербіциду у період вегетації культури, на початку інтенсивного росту бур`янів, з достатньою для поглинання препарату кількістю листя: однорічних — у фазі 2-4 справжніх листків, багаторічних — за висоти 10-15 см.

Обробку проводити зранку або ввечері, при сприятливих погодних умовах: температурі повітря від +15°С до +25°С , оптимальній вологості грунту і повітря, при швидкості вітру не більше 5м/с та, не менше, ніж за 5 годин до або після дощу.

Робочий розчин препарату готувати безпосередньо перед застосуванням.

Бак обприскувача заповнити водою спочатку на 1/3 об`єму, поступово додати препарат, згідно норм, добре розмішати, потім додати решту води до повного об'єму та розмішати.

Максимальна кратність обробок за сезон — 1.

Вихід людей на оброблені препаратом ділянки для проведення ручних/механічних робіт дозволено на 7/3 добу.

Норми застосування препарату та робочого розчину

Культура Бур`яни Норми витрати препарату на 5л води/ 100м2 Спосіб, період обробки
Картопля
однорічні злакові бур`яни: мишій зелений, мишій сизий, куряче просо, просо напівквітуче, лисохвіст, пажитниця льонова, пальчатка криваво-червона, метлюг звичайний, бромус житній або стоколос, чіплянка питицева, плоскуха звичайна, вівсюг, пшениця, тонконіг ячмінь посівний, овес посівний

6-9 мл

По вегетації культури, бур`яни - у фазі 2-4 справжніх листків
багаторічні злакові бур`яни: пирій повзучий, свинорий пальчастий, гумай або сорго алепське, сить бульбоносна

10-15 мл

По вегетації культури, бур`яни - за висоти 10-15 см

Ідентичні препарати використовуються за таким же призначенням, нормами витрат та способом застосування на інших культурах: томати, огірки, морква, цибуля, капуста, суниця (після збирання ягід)

Сумісність з іншими препаратами: Сумісний з більшістю гербіцидів (окрім лужних), які застосовують проти злакових бур`янів на картоплі. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно провести тест на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання у клумки, неповне розчинення одного з препаратів, тощо).

Не використовувати в бакових сумішах з протидводольними гербіцидами на відповідних культурах