Культури

Вся необхідна інформація про Ваші улюблені рослини, правила догляду за ними та товари, які Вам в цьому допоможуть.

Абрикос
Абрикос

Абрикос

Абрико́с (грец. πραικόκιον від лат. praecox — швидкостиглий) — плодове дерево родини розових, близький родич мигдалю, персика, сливи і вишні, батьківщина — Середня Азія та Китай. Є 8 видів, ростуть в основному в Азії, тривалий час вирощувалися в Вірменії, звідки потрапили в Європу і Америку (звідки латинська назва — «вірменська слива»). Давні греки називали абрикос «золотими яйцями Сонця».

Дикі абрикоси (Абрикос звичайний, лат. Armeniaca vulgaris Lam.) — не така вже й ботанічна рідкість. У горах Середньої Азії трапляються невеликі абрикосові ліси. На півдні Приморського краю, на півночі Китаю, в Кореї на сухих кам'янистих схилах ці дерева ростуть групами або поодинці. Абрикоси пристосувалися навіть до сибірських морозів. У Забайкаллі та Монголії кущі абрикосів витримують температуру до -50 °C. Плоди диких абрикосів дрібніші, вони мають гіркуватий присмак, у м'якоті трапляються грубі волокна. Абрикси дуже швидко ростуть. За спрятливих умов за рік молода рослина сягає півтора метра. Абрикоси люблять світло і добре переносять посуху. Дерева живуть до 50 і більше років.

Абрикосові дерева мають гарну деревину, у центрі — блискучу темно-коричневу, з країв — світлішу, жовту або буру. З деревини виготовляють музичні інструменти, що добре звучать, сувеніри.

У плодах їстівних сортів містяться цукри, органічні кислоти, вітаміни. Плоди — солодкі, соковиті, їх споживають свіжими, сушеними та в переробленому вигляді. Великим попитом завжди користуються сушені абрикоси: вони містять калій (K), що стимулює роботу серця та цілого організму. Сушені абрикоси без кісточок називаються курага, з кісточками — урюк. Сушені плоди містять 50-60% цукру

"Стимовіт" Універсальне

"Стимовіт" Універсальне

Органічне добриво «Стимовіт універсальне» призначене для кореневого та позакореневого підживлення, передпосівної обробки посадкового матеріалу всіх видів овочевих, квітучих та декоративно-листяних рослин, плодово-ягідних культур, розсади, а також для замочування паростків, бульб, цибулин і насіння.
Стимовіт
  • 0,5 л
  • 3 л
  • ...
БЛОК екстра біла

БЛОК екстра біла

БЛОК для побілки стовбурів та скелетних гілок плодових, декоративних дерев та кущів з метою захисту від комах-шкідників , мохів, лишайників, грибкових та бактеріальних уражень, пошкодження гризунами, для замазування зрізів та «ран», підвищення зимостійкості, запобігання сонячних опіків.
Блок
  • 1,5 кг
  • ...
Садовий вар Садівник

Садовий вар Садівник

Садовий вар “Садівник”- зручний у використанні засіб для обробки зрізів і “ран” дерев, кущів, виноградної лози, що утворились при обрізці, щепленні, пошкодженнях, завданих гризунами чи іншими шкідниками, щоб уникнути пересихання, перезволоження, утворення тріщин, появи паразитів, зараження грибковими хворобами.
Садівник
  • 50 г
  • 75 г
  • 100 г
  • 200 г
  • ...
Біостимулятор Egrow розвиток кореневої системи

Біостимулятор Egrow розвиток кореневої системи

Біостимулятор розвиток кореневої системи це композиція вільних L-амінокислот рослинного походження та комплексу макро- та біоактиватором широкого спектру дії для рослин протягом усього циклу їх розвитку: від проростання насіння до збору врожаю.
Egrow
Новинка