Культури

Вся необхідна інформація про Ваші улюблені рослини, правила догляду за ними та товари, які Вам в цьому допоможуть.

Азалія
Азалія

Азалія

Азалія (Azalea) — рід рослин родини вересових, який часто відносять до роду рододендрон. Кімнатною і оранжерейною рослиною є Азалія індійська (Azalea indica = Rhododendron indicum) родом з Індії і Китаю.

Вирощування і догляд:

Освітленість: Азалія — досить примхлива кімнатна рослина. Їй потрібно світле або напівтінисте місце, до того ж світло повинно бути розсіяним, тому що прямих сонячних променів азалія не переносить. Улітку азалію рекомендують виносити на відкрите повітря, абож, якщо є можливість, прикопати разом з горщиком у саду в затінку.

Вологість повітря та полив: Якщо азалія знаходиться у приміщенні, то необхідно підтримувати підвищену вологість повітря:вранці регулярно поливати й обприскувати рослину. Не можна допускати ні перезволоження, ні застою води в піддоні: і те, й інше може спровокувати загибель рослини. Восени полив трохи зменшують, обприскування здійснюють вкрай рідко. Але з початком опалювального сезону обприскування відновлюють. Ґрунт не повинен пересихати. Деякі джерела рекомендують підкисляти воду (кілька кристалів лимонної кислоти на 1 л води).

Температурний режим: В осінньо-зимовий період рослинам необхідна прохолодна температура повітря (12-14 °C), але при правильному догляді вони можуть рости й при 20-22 °C.

Ґрунт: Азалія — одна з кімнатних рослин, якій потрібен кислий ґрунт (pН 4-4,5). Найкраще їй підходить верескова земля, але можна використовувати й спеціальні готові торфосуміші з підвищеною кислотністю.

Пересадка: Молоді рослини пересаджують щорічно, старі — раз в 2-3 роки. При пересадці азалій небажано порушувати кореневий ком, замість пересадки рекомендується перевалка з додаванням свіжого субстрату. Тому що коренева система в азалії поверхнева, у якості посуду використовують тільки плоскі горщики.

Підживлення: Підживлювати рослину навесні й улітку необхідно 1 раз у тиждень, зима-осінь — у період бутонизації, спеціальними добривами для азалій.

"Стимовіт" для квітучих

"Стимовіт" для квітучих

Органічне добриво «Стимовіт для квітучих рослин» застосовується для кореневого та позакореневого підживлення, передпосівної обробки посадкового матеріалу всіх видів квітучих рослин, а також для замочування паростків, бульб, цибулин та насіння.
Стимовіт
  • 0,5 л
  • 3 л
  • ...
"Стимовіт" для кімнатних та балконних квітів

"Стимовіт" для кімнатних та балконних квітів

Органічне добриво «Стимовіт для балконних та кімнатних рослин» застосовується для кореневого та позакореневого підживлення, для передпосівної обробки посадкового матеріалу всіх видів балконних та кімнатних рослин, а також для замочування паростків, цибулин та насіння перед висаджуванням.
Стимовіт
  • 0,5 л
  • ...