Культури

Вся необхідна інформація про Ваші улюблені рослини, правила догляду за ними та товари, які Вам в цьому допоможуть.

Кабачок
Кабачок

Кабачок

Кабачо́к (Cucurbita pepo var. giraumontia) - однолітня однодомна перехреснозапильна з різностатевими квітками рослина родини гарбузових, овочева культура. Має прямостоячі негіллясті пагони. Батьківщина - Центральна Америка й Індія.

Рослина теплолюбива, більш стійка до ґрунтової й атмосферної посухи, ніж огірок, при поливі значно підвищує врожайність, скоростигла (досягає технічної спілості за 40-45 діб). Плоди містять білка 0,55%, цукру близько 4%, жирів 0,13%, а також вітаміни  РР і ін.

Надає перевагу родючим легким ґрунтам. Молоді плоди (зеленці) використовують в їжу після кулінарної обробки - їх варять, фарширують, консервують.

"Стимовіт" Універсальне

"Стимовіт" Універсальне

Органічне добриво «Стимовіт універсальне» призначене для кореневого та позакореневого підживлення, передпосівної обробки посадкового матеріалу всіх видів овочевих, квітучих та декоративно-листяних рослин, плодово-ягідних культур, розсади, а також для замочування паростків, бульб, цибулин і насіння.
Стимовіт
  • 0,5 л
  • 3 л
  • ...
Royal Mix Grane Forte Високий врожай

Royal Mix Grane Forte Високий врожай

ROYAL MIX Grane Forte "Високий врожай" — багатокомпонентне гранульоване добриво з оптимальною пропорцією макроелементів у складі, що позитивно впливають на родючість с/г культур, підвищують якісні показники врожаю та продовжують термін зберігання продукції.
Royal Mix
  • 1 кг
  • ...