Культури

Вся необхідна інформація про Ваші улюблені рослини, правила догляду за ними та товари, які Вам в цьому допоможуть.

Ожина
Ожина

Ожина

Ожи́на (Eubatus; народні назви виприни, бамбара, бамбера) — підрід рослин, поширений майже по всьому світу. Має вигляд чагарників до 3 м заввишки і дає м'які плоди, популярні як десерт та для виготовлення варення і інколи вина.

 Ожина сиза, або звичайна (Rubus caesius L.) Місцеві назви - ожинник, глуха малина. Кущ родини розових (Rosaceae) 0,5 - 1,5 м заввишки.

Росте в підліску мішаних і листяних лісів по берегах озер, річок, на вирубках, по балках. Тіньовитривала рослина. Період цвітіння розтягнутий з травня по серпень, плоди достигають через 4-6 тижнів після цвітіння.

Поширена ожина сиза майже по всій Україні, заготовляють у районах поширення. Запаси значні, особливо на Поліссі і в північно-західних районах Лісостепу.

"Стимовіт" Універсальне

"Стимовіт" Універсальне

Органічне добриво «Стимовіт універсальне» призначене для кореневого та позакореневого підживлення, передпосівної обробки посадкового матеріалу всіх видів овочевих, квітучих та декоративно-листяних рослин, плодово-ягідних культур, розсади, а також для замочування паростків, бульб, цибулин і насіння.
Стимовіт
  • 0,5 л
  • 3 л
  • ...
Лорен для ягід

Лорен для ягід

ЛОРЕН для ягід — містить комплекс поживних речовин, які забезпечують здоровий ріст та розвиток ягідних культур, сприяє утворенню зав'язі, збільшує врожайність, допомагає подолати стрес під час пересадки та заморозків, підвищує стійкість до хвороб.
Лорен
  • 0,25 л
  • 0,5 л
  • ...