Культури

Вся необхідна інформація про Ваші улюблені рослини, правила догляду за ними та товари, які Вам в цьому допоможуть.

Суниця
Суниця

Суниця

Суниця (Fragaria) — рід рослин родини розових і плід цих рослин. Існує більш ніж 20 видів суниці та багато гібридів і культурних сортів.

Суниці лісові (Fragaria vesca) — багаторічна трав'яниста рослина родини розових (Rosaceae). Кореневище коротке з тонкими корінцями, та довгими повзучими пагонами-вусами. Стебло прямостояче або висхідне, до 30 см заввишки. Листки трійчасті, прикореневі — на довгих черешках; прості — листочки сидячі, овально-ромбічні, зверху темно- зелені, знизу ясно-зелені, густо вкриті притиснутими шовковистими волосками, по краю — з зубцями. Квітки білі (до 20 мм у діаметрі), правильні, двостатеві, на довгих тонких квітконіжках, у щиткоподібному суцвітті; мають по 5 білих пелюсток. Тичинок і маточок багато, вони розміщені на випуклому квітколожі. Цвіте у травні — червні. Плід — багатогорішок. Культурні сорти звичайно відомі як «полуниця», серед них найпоширеніша Полуниця садова (F. x ananassa). Суниця — цінне джерело вітаміну C.

Лорен для ягід

Лорен для ягід

ЛОРЕН для ягід — містить комплекс поживних речовин, які забезпечують здоровий ріст та розвиток ягідних культур, сприяє утворенню зав'язі, збільшує врожайність, допомагає подолати стрес під час пересадки та заморозків, підвищує стійкість до хвороб.
Лорен
  • 0,25 л
  • 0,5 л
  • ...