Культури

Вся необхідна інформація про Ваші улюблені рослини, правила догляду за ними та товари, які Вам в цьому допоможуть.

Диффенбахія
Диффенбахія

Диффенбахія

Сімейство ароїдні. Батьківщина - тропічна Америка.
Напівчагарник з декоративними великими вічнозеленим листям, покриті світлими плямами на зеленому тлі. Суцвіття у вигляді качанів, дрібні. Цвіте рідко.
Диффенбахія добре росте тільки в теплих приміщеннях (20 - 26 оС).

Рослина світлолюбна, але не любить прямих сонячних променів. Повітря потрібне вологе. При температурі нижче 10 оС листя жовтіє, загниває, рослина гине. Поливають теплою м'якою водою, часто обприскують і обмивають листя.

Розмножують диффенбахію молодими живцями або відрізками стебел. Їх зрізають, підсушують 1 - 2 дні і поміщають в теплий вологий пісок. Після вкорінення їх висаджують в невеликі горщики. Верхівки при витягуванні рослин прищипують.
Грунт складається з дернової, торф'яної, перегнійної землі та піску (1:2:1:1 /2).Добре росте на гідропоніці.

"Стимовіт" для декоративно-листяних рослин

"Стимовіт" для декоративно-листяних рослин

Органічне добриво «Стимовіт для декоративно-листяних рослин» застосовується для кореневого та позакореневого підживлення, передпосівної обробки посадкового матеріалу, а також для замочування паростків та насіння всіх видів декоративно-листяних рослин перед висаджуванням.
Стимовіт
  • 0,5 л
  • 3 л
  • ...
Лорен Мінеральне добриво +гумус для декоративно-листяних рослин

Лорен Мінеральне добриво +гумус для декоративно-листяних рослин

Лорен для декоративно-листяних рослин - багатокомпонентне рідке мінеральне добриво призначене для забезпечення необхідними речовинами всіх видів декоративно-листяних рослин. Добриво сприяє швидкому росту і розвитку рослин, формуванню міцної кореневої системи та пишної зеленої маси.
Лорен
  • 0,5 л
  • ...