Jiffy
Jiffy

Jiffy

Jiffy - провідна компанія з виготовлення торфяних горщиків і таблеток, яка розпочала свою роботу на початку 1950-х років в Осло. Першим продуктом, який випустила компанія були торфяні горщики, а вже згодом були розроблені торфяні таблетки. Кожен день ріст мільйонів рослин відбувається в продукції Jiffy, горщиках, таблетках. Продукти  Jiffy екологічно чисті та складаються з торфу, деревної маси та кокосового волокна. Торфяні горщики і таблетки  Jiffy полегшують вирощування, догляд, а також забезпечують швидкий ріст і розвиток здорових рослин.

Адреса:  Norwey: Jiffy Products International AS Stensrudveien 8, 2335 Stange tel. +4762573800, fax. +4762572673

Denmark:  Jiffy AS Idustrivej 4, 8550 Ryomgaard tel. +4586394388, fax. +4586394908 

Modiform
Modiform

Modiform

Modiform -  компанія, яка спеціалізується на виробництві пластикових касет для розсади та горщиків.  Modiform постачає свою продукцію у всі європейські країни.

Modiform BV була заснована у 1980 році  в місті Амерсторф (Нідерланди), компанія починала свій бізнес, як виробник стаканчиків для пекарень і кондитерських, пізніше Modiform BV зосередила своє виробництво на касетах  для використання в садівництві. З березня 2005 року компанія почала випускати квіткові горщики.

Компанія постійно працює над вдосконаленням якості продукції.

Адреса: Modiform BV, Ambachtsweg 15 3831 KA Leusden, The Netherlands. +310334343166.

Frunol Delicia
Frunol Delicia

Frunol Delicia

Frunol Delicia -  німецька компанія, яка була створена у 1817 році, ще з моменту свого заснування головним завданням компанії завжди було - відповідальність за людей та навколишнє середовище.  Досягнення оптимального поєднання якості, економічної ефективності та екологічної безпеки має велике значення для компанії.

Frunol Delicia розробляє і виробляє товари по догляду та захисту рослин від хвороб та шкідників. Завдяки інноваційним розробкам продуктів, сучасним методам виробництва, компанія досягла значного успіху.

Адреса: Frunol Delicia GmbH Hansastrasse 74 b D-59425 Unna, tel. +4902303/253600, fax. +4902303/2536050

Pokon Naturado
Pokon Naturado

Pokon Naturado

Компанія Pokon Naturado BV була створена в січні 2008року об'єднанням двох лідерів ринку субстратів фірми Naturado та виробника добрив фірми Pokon. Фірма Naturado розпочала виробляти субстрат з 1969 року і на сьогоднішній день вона має найсучасніше автоматичне обладнання для переробки і міксування торфу та високоточного дозування добрив для потреб різноманітних рослин. За цей час продукція компанії Naturado продається в 20-ти країнах світу під різними торговими марками (Naturado, Pokon, Asef, Best Deal, All Seasons та ін.)

В даний час Pokon Naturado є провідним виробником живильних ґрунтів, добрив, засобів захисту рослин, пестицидів та насіння трав на голландському ринку товарів для саду.

Адреса: Pokon Naturado Dynamostraat 22-24 3903 LK Veenendaal tel. +0318521605, fax. +0318510192

Rich Land
Rich Land

Rich Land

ТзОВ «Rich Land» - спеціалізована виробнича компанія, основним напрямком роботи якої є переробка торфу та виготовлення торф’яних субстратів для професійного та аматорського використання.

При виробництві торфосумішей під власними торговими марками «Поліський», «Rich Land», «Садко», «Флора плюс», «Green Line», «Зимовий сад» компанія використовує верхові (білі), перехідні та низинні торфи видобуті на торфородовищах Рівненської та Волинської областей України, Білорусії, Латвії, Естонії, завдяки різноманітним властивостям яких, ми виготовляємо високоякісні субстрати відповідно до вимог кожного виду рослин.

Сфагновий (білий) верховий торф надзвичайно цінується спеціалістами з рослинництва у всьому світі, завдяки своїм унікальним хімічним, біологічним та структурним властивостям – низькою зольністю та ступенем розкладу, підвищеною кислотністю, високою водопоглинальною здатністю та пористістю. В поєднанні з спеціальними добавками : агроперлітом, вулканічною глиною, піском та добривами довготривалої дії виробництва провідних фірм Європи, наші субстрати забезпечують створення ідеального середовища для росту та розвитку рослин.

ТзОВ «Rich Land»  розфасовує ряд супутніх товарів, таких як: дренаж, вермикуліт та агроперліт під торговою маркою «Садівник», декоративну кольорову мульчу під торговою маркою «Jazz». Також на сучасному обладнанні переробляється та розфасовується соснова кора чотирьох фракцій (велика, середня, дрібна та мульча).

Кваліфіковані спеціалісти фірми «Rich Land» постійно працюють над вдосконаленням якості та процесу виробництва продукції, для максимального задоволення потреб наших клієнтів.

Адреса: ТзОВ «Rich Land» Рівненська обл. Рівненський р-н, смт. Квасилів вул. Індустріальна, 16а тел. 0362627018

Агрохімпак
Агрохімпак

Агрохімпак

Компанія “Агрохімпак” займається виробництвом і розфасуванням органічних, органічно-мінеральних та мінеральних добрив, супутніх товарів. Для виробництва добрив використовується тільки ретельно підібрана та високоякісна сировина провідних підприємств України. 

ТзОВ “Агрохімпак” пропонує широкий асортимент продукції:

  • органічно-мінеральні добрива “Стимовіт” 22 види (універсальний, для овочів, квітучих, зелених рослин, орхідей, сурфіній, газонів та ін.), яке створене на основі витяжки з біогумусу із додаванням макро- та мікроелементів;
  • органічні добрива “Садко” 7 видів (універсальний, для розсади, овочів, квітучих, декоративно-листяних, орхідей та біогумус) — виготовляється на основі біогумусу, до складу якого входять гумінові та фульвокислоти, макро- та мікроелементи;
  • біогумус “Садівник” - унікальне органічне добриво з оптимальним поєднанням в своєму складі гумінових та фульвокислот, амінокислот, фітогормонів, макро- (N, P, K, Mg, Ca) та мікроелементів (Сu, Mn, Zn, B, Fe);
  • мінеральні добрива “Standart NPK”: три види добрив (аміачна селітра, нітроамофоска, калімаг-30) та п'ять видів тукосумішей (для овочевих культур, картоплі, ягідних, плодових та квітучих рослин);
  • захисну садову побілку БЛОК (з додаванням крейди, глини, залізного та мідного купоросів) – високоякісна декоративна та захисна побілка, яка призначена для побілки стовбурів та скелетних гілок дерев (плодових, декоративних) з метою захисту їх від шкідників, хвороб, сонячно-морозних опіків; 
  • садовий вар “Forester” призначений для захисту дерев і кущів від паразитів, вологи та збудників хвороб, наявність живиці забезпечує антисептичну дію, тим самим зменшує попадання різних шкідливих організмів;
  • під торговою маркою “Садівник” - садовий вар, вапно карбонатне пилевидне, гумати калію та натрію, бурштинову кислоту;
  • суміш Бордо - класичний засіб, який гарантує надійний захист плодових та ягідних культур, винограду, цитрусових, картоплі, помідорів, огірків, дині, буряків, цибулі, хмелю, люцерни, лікарських трав.

Компанія постійно працює над розширенням асортименту продукції та слідкує за її якістю для того, щоб задовольнити потреби найвибагливіших клієнтів.  

Адреса: ТзОВ "Агрохімпак" Рівнеська обл. Рівненський р-н, смт. Квасилів вул. Індустріальна, 16а тел. 0362243538

Syngenta
Syngenta

Syngenta

Компанія «Syngenta» (Швейцарія) — світовий лідер насіннєвого бізнесу, інтегрує весь цикл роботи із насінням: селекція, виробництво, підготовка та продаж. Пропонує широкий спектр насіння польових і овочевих культур для виробників сільськогосподарської продукції в усіх країнах світу.

Метою компанії «Syngenta» в Україні є пропозиція комплексних рішень для українських аграріїв та партнерство, якому віддають перевагу українські та міжнародні організації. Компанію вирізняє високоякісна продукція, інтегрований підхід до вирішення поставлених завдань та використання переваг сільського господарства України.

«Syngenta» приділяє особливу увагу селекційним програмам, завдання яких – створення, підбір і адаптація гібридів до певних ґрунтово-кліматичних умов, які дають високоякісний та стабільний урожай.

Компанія «Syngenta»: «Ми продовжуємо багато працювати, щоб розкрити потенціал разом з вами, а ваші потреби — у фокусі всіх наших справ».

Nufarm
Nufarm

Nufarm

Нуфарм Лімітед – один з найбільших агрохімічних концернів, який займає 7 місце у рейтингу світових виробників пестицидів, філіали якого функціонують майже у всіх куточках земної кулі. Штаб-квартира компанії знаходиться у м. Мельбурн (Австралія), а Європейський офіс знаходиться у м. Лінц (Австрія).

«Нуфарм» – один з основних постачальників препаратів, що застосовуються для захисту рослин у сільському, парковому і лісовому господарствах. Диверсифікований ряд продуктів компанії включає гербіциди, інсектициди, фунгіциди, регулятори росту рослин та препарати для протруювання насіння, які успішно представлені у всьому світі.

Компанія також є світовим лідером у виробництві «фенокси» гербіцидів, окрім цього «Нуфарм» займає 2 місце у світовому виробництві гліфосатів та входить у п’ятірку найбільших виробників мідь-вмісних продуктів. 

Пропонуючи свою продукцію у більше, ніж 100 країнах світу, Нуфарм є власником понад 2100 реєстрацій. Широкий асортимент препаратів для сільського господарства виробляється на заводах Австралії, Нової Зеландії, Азії, Європи та Північної і Південної Америки. Це дає можливість споживачу бути цілком впевненому у якості препаратів та у кінцевому результаті!

Персонал компанії налічує більше, ніж 3400 працівників у всьому світі, кожен з яких робить важливий внесок у створення іміджу компанії, досягти якого вдається лише завдяки інноваційним підходам та висококваліфікованій технічній підтримці.

«Нуфарм» постійно розширює своє портфоліо, інвестуючи як у промислове виробництво препаратів, так і в їх реєстраційне досьє, забезпечуючи своїх клієнтів у всьому світі високоякісною продукцією, яка відповідає встановленим стандартам якості, безпеки для навколишнього середовища та здоров’я людини. Незалежно від кон’юнктури ринку та специфіки продукту, компанія та її партнери надають клієнтам продукцію та послуги за цінами, які сприяють ефективному розвитку бізнесу. 

В Україні «Нуфарм» представлена з 1996 року, а з кінця 2009 року здійснює свою діяльність через дочірнє підприємство ТОВ «НУФАРМ УКРАЇНА».

З 2011 року ТОВ «НУФАРМ УКРАЇНА» є членом ЕВА (Європейської Бізнес Асоціації)

SBM Life Science, LLC (Bayer)
SBM Life Science, LLC (Bayer)

SBM Life Science, LLC (Bayer)

SBM Life Science, LLC (Bayer) - інноваційна компанія зі 150 - річною історією, що займає ключові позиції в сфері охорони здоров'я та сільського господарства у всьому світі.

Bayer – третій за об’ємом виробник інноваційних продуктів для сільського господарства у світі. Мета полягає в тому, щоб сільськогосподарська діяльність стала більш ефективною. Аграрний підрозділ здійснює свою діяльність в галузі захисту рослин, насіння та в сфері несільськогосподарського застосування.

Підрозділ Crop Science (сільське господарство) пропонує таку продукцію, як насіння, хімічні та біологічні засоби захисту рослин, а також продукцію несільськогосподарського призначення для боротьби зі шкідниками. Діяльність підрозділу організована по принципу двох операційних юнітів Crop Protection(захист рослин)/Seeds (насіння) та Environmental Science (продукти несільськогосподарського значення). Crop Protection/Seeds володіє багатим порт фоліо високоякісного насіння, інноваційними хімічними та біологічними засобами захисту рослин, а також пропонує широкий вибір програм обслуговування клієнтів для побудови сучасного сільського господарства зі сталим розвитком. В свою чергу Environmental Science фокусується на несільськогосподарських рішеннях з широким портфоліо продуктів несільськогосподарського призначення для боротьби зі шкідниками та послуг в напрямках «Домогосподарство», «Садоводство» та «Лісове господарство».

Лідери  продажів у сфері сільського господарства: Confidor™ / Gaucho™, продукти групи Nativo™, Nunhems™, Basta™/ Liberty™, продукти групи Prosaro™.

Самміт-Агро Юкрейн
Самміт-Агро Юкрейн

Самміт-Агро Юкрейн

ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» засновано в 1999 році японською корпорацією СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН та входить в групу компаній СУМІ АГРО ЄВРОПА.

Основний напрямок діяльності компанії – оптова торгівля засобами захисту рослин. ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» дотримується японських традицій та пропонує українському виробнику сільгосппродукції лише якісні, перевірені досвідом і часом, безпечні для людини і довкілля засоби захисту рослин.

Компанія вийшла на ринок України всього з шістьма японськими засобами захисту рослин, але такий асортимент не міг задовольнити різноманітні потреби вітчизняного сільгоспвиробника, тому спектр препаратів з кожним роком зростає.

На сьогодні компанія ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» є офіційним імпортером та представником в Україні таких японських компаній-виробників ЗЗР, як: «Ніппон Сода», «Ніссан Кемікал Індастріз», «Мітцуї Кемікалз», «Куміай», «Ніхон Нояку», «Хокко Кемікалз», «Ішихара Сангіо Кайша» , а також Європейських виробників - «Синтоз» та «Агропак» (Польща); «Ротам Агрокемікал Юроп» та ІнтерАгро (Великобританія), Оксон Груп (Італія) та інші.

Для того, щоб максимально задовольнити потреби аграріїв, ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» не просто реалізує засоби захисту рослин, але пропонує комплексні технології захисту сільськогосподарських культур — програми, розроблені для садів, виноградників, цукрового буряку, ріпаку, пшениці тощо.

Синтезуючи європейський досвід та традиційно високу японську якість, адаптуючи міжнародні рекомендації до української дійсності, компанія ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» пропонує українському сільгоспвиробнику сучасні технологічні рішення, оперативну інформацію та кваліфікований технічний супровід!

Best-Pest
Best-Pest

Best-Pest

Польська фірма БЕСТ-ПЕСТ існує 30 років на європейському ринку. Знаходиться на півдні Польщі, в г.Явожно. Це сімейна фірма, в якій працює 70 працівників. Підприємство займається виробництвом і продажем пестицидів, біоцидів що застосовуються у сільському господарстві та санітарній гігієні. Наукові та виробничі ресурси фірми дозволяють здійснювати виробництво пестицидів з використанням новітньої технологій, таких як мікрокапсуляціі, а також виконувати якісно-кількісні аналізи на сучасній апаратурі. Величезний досвід у розробках і виробництві препаратів, дозволяє компанії БЕСТ-ПЕСТ пропонувати широкий асортимент якісної продукції.

Cheminova
Cheminova

Cheminova

Корпорація FMC була заснована в Каліфорнії в 1883 році, і заявила про себе за допомогою винаходу Джона Біна - першого поршневого обприскувача для сільського господарства. Таким чином корпорація FMC працює на світовому ринку та впевнено тримає лідерські позиції вже більше 130 років.

У квітні 2015 року FMC оголосила про завершення процесу придбання контрольного пакету акцій датської компанії «Кемінова» і стала таким чином її власником. Дана інтеграція дала великі можливості для розвитку асортименту продуктів для використання в сільському господарстві.