Культури

Вся необхідна інформація про Ваші улюблені рослини, правила догляду за ними та товари, які Вам в цьому допоможуть.

Редиска
Редиска

Редиска

Редиска (Raphanus sativus var. radicula Pers.), однорічна коренеплідна городня рослина з родини хрестоцвітих. В їжу вживають коренеплоди, які містять вуглеводи, білкові речовини, мінеральні солі, вітаміни (С, В1, В2, РР) тощо.

Редиска - однорічна рослина. По довжині вегетаційного періоду розрізняють ранньостиглі, середньостиглі та пізньостиглі сорти. 

Розетка здебільшого напівстояча. Листя дрібне, перисто-розсічене або цілісні овальні. Форма і розмір листа змінюється в залежності від сорту. Забарвлення пластин від темно-зеленого до жовто-зеленого. 

Коренеплід має форму від округло-плоскої до довгої конічної. 

Забарвлення коренеплоду буває біле, жовте, фіолетове, червоне, з різними відтінками - рожево-червоного, темно-червоного, малинового, червоне з білим кінчиком. 

Квітки зібрані в суцвіття - кисть. Рослини з червоними і рожевими коренеплодами мають квітки білі, рожеві, червоні, а рослини з фіолетовими коренеплодами - бузкові, фіолетові або білі. 

Насіння округло-овольне, має забарвлення від світлого до темно-коричневого тону. 

Редиска - перехреснозапильна рослина, але при ізоляції можливе і самозапилення, це необхідно враховувати при насінництві. 

Рослина є культурою довгого дня, різко реагує на зміну умов вирощування. 

Редиска - холодостійка рослина, добре переносить короткочасне зниження температури (до мінус 2 оС). 

Редис дуже чутливий до збільшення тривалості освітлення, сильно реагує на зниження вологості грунту, а при надмірній вологості хворіє.

Royal Mix Grane Forte Високий врожай

Royal Mix Grane Forte Високий врожай

ROYAL MIX Grane Forte "Високий врожай" — багатокомпонентне гранульоване добриво з оптимальною пропорцією макроелементів у складі, що позитивно впливають на родючість с/г культур, підвищують якісні показники врожаю та продовжують термін зберігання продукції.
Royal Mix
  • 1 кг
  • ...