Культури

Вся необхідна інформація про Ваші улюблені рослини, правила догляду за ними та товари, які Вам в цьому допоможуть.

Томати
Томати

Томати

Помідо́р, томат (Lycopersicum) — підрід рослин родини пасльонових. Однорічні чи багаторічні (у тропічних зонах) трав'янисті або напівкущові рослини заввишки 40—120 см. Цвіте в червні — вересні. Листки непарноперисторозсічені, з довгасто-яйцевидними листочками. Квітки двостатеві, дрібні, жовті, на довгих ніжках, зібрані півзонтиками. Плід — велика сплюснута куляста соковита, м'ясиста, дво- чи багатокамерна ягода.

Відомо 7 видів, що дико ростуть у тропічній Америці. Найважливіше госп. значення має 1 вид: П. звичайний, або їстівний (L. Esculentum) — овочева культура. Плоди П. містять велику кількість вітамінів (B1, B2, C, P, PP), провітамін A, цукри (2.1—8.8%), яблучну і цитринову кистлоту та мінеральні речовини. Помідори споживають вареними, солоними, маринованими; з них виготовляють томатний сік, томат-пюре. Іноді рід П. об'єднується з родом паслін (лат. Solanum).

Royal Mix Grane Forte Високий врожай

Royal Mix Grane Forte Високий врожай

ROYAL MIX Grane Forte "Високий врожай" — багатокомпонентне гранульоване добриво з оптимальною пропорцією макроелементів у складі, що позитивно впливають на родючість с/г культур, підвищують якісні показники врожаю та продовжують термін зберігання продукції.
Royal Mix
  • 1 кг
  • ...
Пенкоцеб

Пенкоцеб

Пенкоцеб - високоефективний профілактичний контактний фунгіцид, що застосовується до появи масових ознак захворювання. Ефективний для захисту картоплі та томатів від фітофторозу, макроспоріозу та альтернаріозу, винограду від мілдью та яблуні від парші та плямистостей листя. Діюча речовина: манкоцеб, 800 г/кг
Сектор ЗЗР
  • 40 г
  • 200 г
  • 800 г
  • ...