Культури

Вся необхідна інформація про Ваші улюблені рослини, правила догляду за ними та товари, які Вам в цьому допоможуть.

Лілія
Лілія

Лілія

Лілія (Lilium)  

Сімейство: Лілейні.

Батьківщина: Європа, Північна Америка, Азія.

Налічується близько 85 видів і сотні садових форм. В даний час виведено багато сортів з витонченою формою квіток - чалмовидною, дзвоноподібною, чашовидною, трубчастою і з різноманітним забарвленням - білим, рожевим, малиновим, жовтим, помаранчевим, червоним.    

Рослини з лускатими цибулинами, стебла нерозгалужені, листя лінійне, рідше кільчасте. Квіти лілії різної будови, розміру, забарвлення, з приємним ароматом.

Період цвітіння: від ранньої весни до осені.

Посадка і догляд: Ці рослини добре ростуть на суглинних удобрених грунтах, необхідний хороший дренаж з крупнозернистого піску.

Пересадка: можливо навесні, але краще восени. Висаджують на глибину 4-20 см залежно від виду, а також від розміру цибулини. 

Розмноження: основний спосіб- розсаджування дочірніх цибулин, також можливе розмноження цибулинками- «дітками», що утворюються біля основи стебла в землі, і повітряними цибулинами,що наростають на стеблах деяких видів лілій. 

Догляд: восновному  полягає в багаторазовому розпушуванні, поливі, підгодівлі навесні, перед цвітінням і в період дозрівання.

Для букетів суцвіття зрізають у фазі забарвлених бутонів. У воді вони зберігаються 15 днів і більше. 

Можливі труднощі: зелену частину рослин пошкоджують 15 видів попелиці, тріщалки лілейної і тріщалки цибулевої. Цибулини страждають від кореневого цибулинного кліща, а також від цибулинної мухи, капустянки. Крім того, існує також ряд вірусних захворювань, які можуть призвести до загибелі рослин.

"Стимовіт" для квітучих

"Стимовіт" для квітучих

Органічне добриво «Стимовіт для квітучих рослин» застосовується для кореневого та позакореневого підживлення, передпосівної обробки посадкового матеріалу всіх видів квітучих рослин, а також для замочування паростків, бульб, цибулин та насіння.
Стимовіт
  • 0,5 л
  • 3 л
  • ...
"Стимовіт" для кімнатних та балконних квітів

"Стимовіт" для кімнатних та балконних квітів

Органічне добриво «Стимовіт для балконних та кімнатних рослин» застосовується для кореневого та позакореневого підживлення, для передпосівної обробки посадкового матеріалу всіх видів балконних та кімнатних рослин, а також для замочування паростків, цибулин та насіння перед висаджуванням.
Стимовіт
  • 0,5 л
  • ...
"Стимовіт" Універсальне

"Стимовіт" Універсальне

Органічне добриво «Стимовіт універсальне» призначене для кореневого та позакореневого підживлення, передпосівної обробки посадкового матеріалу всіх видів овочевих, квітучих та декоративно-листяних рослин, плодово-ягідних культур, розсади, а також для замочування паростків, бульб, цибулин і насіння.
Стимовіт
  • 0,5 л
  • 3 л
  • ...