Культури

Вся необхідна інформація про Ваші улюблені рослини, правила догляду за ними та товари, які Вам в цьому допоможуть.

Спатіфіллум
Спатіфіллум

Спатіфіллум

Спатіфіллум (Spathiphyllum)

Догляд: 

Багаторічна рослина родом з вологих тропічних лісів Центральної і Південної Америки. 

Температура:

Спатіфіллуму чудово підходить звичайна кімнатна температура. При більш високих температурах необхідно стежити, щоб грунт  не пересихав, а вологість була підвищеною.

Освітлення:

Спатіфіллум добре переносить тьмяне освітлення. Чудово буде себе почувати під променями зимового сонця, а в літній час прямих променів необхідно уникати.

Вологість повітря:

Рослині необхідна висока вологість повітря. Потрібні щоденні обприскування. Як варіант можна поставити рослину на піддон з керамзитом, заповнений водою.

Полив:

Протягом усього року стежте за тим, щоб земля завжди була злегка вологою. Однак не дозволяйте воді застоюватися в піддоні більше години або двох.

Підживлення:

Спатіфіллум підживлюють навесні і влітку, в період найбільш активного росту, підживлення необхідне кожні два тижні. В інший час удобрюйте спатіфілум раз на місяць, використовуючи при цьому половину звичайної порції.
 

Пересадка:

Пересаджуйте спатіфілум кожну весну. Цій рослині подобається, коли їй трохи затісно в горщику. Обов'язкова умова - хороший дренаж. Під час пересадки особливо слідкуйте за тим, щоб не пошкодити коріння.
 

Розмноження: 

Розмножується розподілом і насінням.

Можливі проблеми:

 • Спатіфіллум не хоче цвісти. Найбільш поширена причина цього - комбінація дуже низького освітлення та низької вологості. Також іноді важко зацвітають старі рослини. Спробуйте збільшити освітлення, вологість, а також частіше проводити підгодівлю.
 • Цятки на квітах. Можуть провокуватися спреями, особливо, призначеними для додання блиску і проти комах.
 • Спатіфіллум виглядає прив'яло. Швидше за все ви переливаєте або не доливаєте рослині воду. Також причиною цьому може служити дуже низька температура.
"Стимовіт" для квітучих

"Стимовіт" для квітучих

Органічне добриво «Стимовіт для квітучих рослин» застосовується для кореневого та позакореневого підживлення, передпосівної обробки посадкового матеріалу всіх видів квітучих рослин, а також для замочування паростків, бульб, цибулин та насіння.
Стимовіт
 • 0,5 л
 • 3 л
 • ...
"Стимовіт" для кімнатних та балконних квітів

"Стимовіт" для кімнатних та балконних квітів

Органічне добриво «Стимовіт для балконних та кімнатних рослин» застосовується для кореневого та позакореневого підживлення, для передпосівної обробки посадкового матеріалу всіх видів балконних та кімнатних рослин, а також для замочування паростків, цибулин та насіння перед висаджуванням.
Стимовіт
 • 0,5 л
 • ...
"Стимовіт" Універсальне

"Стимовіт" Універсальне

Органічне добриво «Стимовіт універсальне» призначене для кореневого та позакореневого підживлення, передпосівної обробки посадкового матеріалу всіх видів овочевих, квітучих та декоративно-листяних рослин, плодово-ягідних культур, розсади, а також для замочування паростків, бульб, цибулин і насіння.
Стимовіт
 • 0,5 л
 • 3 л
 • ...