Культури

Вся необхідна інформація про Ваші улюблені рослини, правила догляду за ними та товари, які Вам в цьому допоможуть.

Томати
Томати

Томати

Помідо́р, томат (Lycopersicum) — підрід рослин родини пасльонових. Однорічні чи багаторічні (у тропічних зонах) трав'янисті або напівкущові рослини заввишки 40—120 см. Цвіте в червні — вересні. Листки непарноперисторозсічені, з довгасто-яйцевидними листочками. Квітки двостатеві, дрібні, жовті, на довгих ніжках, зібрані півзонтиками. Плід — велика сплюснута куляста соковита, м'ясиста, дво- чи багатокамерна ягода.

Відомо 7 видів, що дико ростуть у тропічній Америці. Найважливіше госп. значення має 1 вид: П. звичайний, або їстівний (L. Esculentum) — овочева культура. Плоди П. містять велику кількість вітамінів (B1, B2, C, P, PP), провітамін A, цукри (2.1—8.8%), яблучну і цитринову кистлоту та мінеральні речовини. Помідори споживають вареними, солоними, маринованими; з них виготовляють томатний сік, томат-пюре. Іноді рід П. об'єднується з родом паслін (лат. Solanum).

Royal Mix Grane Forte Високий врожай

Royal Mix Grane Forte Високий врожай

ROYAL MIX Grane Forte "Високий врожай" — багатокомпонентне гранульоване добриво з оптимальною пропорцією макроелементів у складі, що позитивно впливають на родючість с/г культур, підвищують якісні показники врожаю та продовжують термін зберігання продукції.
Royal Mix
  • 1 кг
  • ...
Royal Mix Cristal drip для овочів

Royal Mix Cristal drip для овочів

Універсальний вміст макро- та мікроелементів сприяє кращому засвоєнню поживних речовин протягом вегетації, забезпечує їх оперативне постачання до молодих органів рослин у критичні періоди розвитку, підвищує стійкість до грибкових та бактеріальних захворювань, зменшує стрес від застосування пестицидів, стимулює рясне цвітіння, краще утворення зав'язі, створює умови для накопичення вітамінів, цукрів, пектинів у плодах, що зумовлює кращу врожайність, лежкість та товарний вигляд овочів.
Royal Mix
  • 20 г
  • ...